Program do klepsydr online

Szukasz narzędzia do tworzenia klepsydr? Poznaj rozwiązanie Silenta - kompleksowego systemu do zarządzania zakładem pogrzebowym.

Drukowanie klepsydr w zakładach pogrzebowych to codzienność. Jednak każdy zakład pogrzebowy ma swój sposób na ich tworzenie i drukowanie. Większość z nich wyróżnia się swoim indywidualnym wzorem, przez który jest rozpoznawalny.

Ręczne uzupełnianie i tworzenie klepsydry to pewnego rodzaju ryzyko. Możemy pomylić się w nazwisku osoby zmarłej, wpisać błędne miejsce uroczystości, a co gorsza zmienić datę pogrzebu.

Tego typu błędy mogą nas wyróżnić, ale w negatywnym znaczeniu tego słowa. Niestety ludzie mają to do siebie, że błędy innych pamiętają najdłużej. Zwłaszcza jeśli dotyczy to pogrzebu bliskiej im osoby.

Jak zatem uniknąć pomyłek? Czy jest jakiś tajemniczy eliksir, który spowoduje, że będziemy nadwyraz skrupulatni?

Program do tworzenia klepsydr dla zakładów pogrzebowych

Nie potrzeba tu żadnych czarów i zaklęć, ponieważ z odpowiedzią na potrzeby przychodzi Silenta – oprogramowanie funeralne , które posiada wbudowany program do klepsydr.
System automatycznie zaciąga odpowiednie dane z modułu pogrzebu do klepsydry, których poprawność wcześniej weryfikuję. Pracownik nie musi już nic uzupełniać czy przepisywać, wystarczy klik i wydruk klepsydry gotowy – bez błędu!

Ponadto dzięki stałej kontroli systemu nad wpisywanymi danymi, pomyłka staje się niemożliwa. Dodatkowo dzięki automatycznemu zaciąganiu danych i generowaniu klepsydry możemy zaoszczędzić sporo czasu. Silenta to program dla zakładu pogrzebowego uszyty i dopasowany na miarę każdej wielkości firmy.

Jak stworzyć klepsydrę w Silencie?

Tworzenie klepsydry w aplikacji jest niezwykle proste! Wystarczą 3 kroki.

  1. W zakładce “Osoba zmarła” wystarczy uzupełnić dane osoby zmarłej ręcznie lub wczytać za pomocą SKANERA DOWODÓW OSOBISTYCH. Następnie określamy datę śmierci. System automatycznie określi płeć oraz obliczy ile lat żyła osoba Zmarła.
  2. Drugim krokiem jest przełączenie się do zakładki “ Pogrzeb”. W tym miejscu uzupełnimy wszystkie informacje związane z miejscem oraz datą pogrzebu. W tym miejscu określamy wybieramy cmentarz na którym zmarła osoba będzie pochowana, ustalamy godzinę w Kościele i/lub kaplicy (jeśli jest potrzeba).
  3. Ostatnim krokiem jest przejście do zakładki “Klepsydra”. W tym miejscu wybieramy wzór oraz tekst jaki chcemy umieścić na nekrologu. A następnie klikamy DRUKUJ!

Silenta jako przełomowa aplikacja dla branży funeralnej , pozwala użytkownikom na korzystanie z szerokiej bazy nekrologów, które zostały specjalnie zaprojektowane dla platformy. Aplikacja dostosowuje odpowiedni tekst w zależności od miejsca uroczystości. Jeśli uroczystości odbędą się w Kaplicy i Kościele, aplikacja uwzględni taką informację.

Przykłady szat graficznych klepsydr poniżej

Aplikacja posiada szereg funkcjonalności przypisanych do modułu klepsydr, które ułatwiają naszą pracę. System sam potrafi odmienić słowa dostosowując je do płci osoby zmarłej. Przykład: ,,Zmarł, a nie zmarła Jan Kowalski”. W Silencie znajdziemy również bardzo intuicyjny edytor tekstu.

Pomimo standardowych wzorów, w każdej chwili i bardzo łatwy sposób możemy edytować tekst zgodnie z prośbą rodziny zmarłego. Wystarczy najechać i kliknąć na pole, które chcemy zmienić a następnie wpisać tekst.

Pozostając przy temacie wzorów klepsydr, należy zaznaczyć, że użytkownik może z nich skorzystać, ale nie musi.

Aplikacja pozwala na wdrożenie nekrologów, których obecnie używa właściciel zakładu pogrzebowego. Uważamy, że jest to kluczowe ponieważ większość klientów kojarzy nasze zakłady pogrzebowe właśnie po wzorze nekrologu.
Moduł klepsydr jest niezwykle rozbudowaną pomocą dla pracownika Zakładu Pogrzebowego. Ogrom funkcjonalności niesamowicie usprawnia pracę.

Klepsydry to jedna z wielu funkcjonalności, które posiada Silenta- przełomowa aplikacja dla branży funeralnej.  Obsługa zleceń pogrzebów, ewidencja prosektorium czy kalendarz – to część funkcjonalności, które znajdziemy w Silencie.

Udostępnij post:

Inne artykuły